Nabízené pozice

 Pro mého klienta, českou společnost zabývající se vývojem a výrobou elektronických systémů pro aplikace ve výkonové elektronice a ostatních oblastech silnoproudé elektrotechniky, hledám:

Vývojový pracovník HW – řídicí systémy pro výkonovou elektroniku zpět
Technika, elektrotechnika a vývoj

Popis pozice:

Budete součástí multioborového týmu, pracujícího na zákaznických projektech zaměřených zejména na následující průmyslové oblasti:

  • řídicí systémy elektrických pohonů
  • výkonové měniče pro trakční aplikace (tramvaje, trolejbusy, železniční vozidla)
  • výkonové měniče pro automobilový průmysl (autobusy, nákladní automobily)
  • pomocné řídicí systémy pro trakční aplikace

Vaší zodpovědností bude zejména:

  • návrh digitálních řídicích systémů pro výkonovou elektroniku
  • návrh analogových částí řídicích systémů
  • posouzení zvolených technických řešení s ohledem na možnosti výrobních technologií a rentabilitu
  • návrh desek plošných spojů (DPS)
  • tvorba dokumentace pro výrobu
  • správa knihoven návrhového systému DPS
  • komunikace s dodavateli elektronických součástek při hledání technických řešení
  • podpora a spolupráce s odděleními návrhu SW, výkonové elektroniky, zkušebny a výroby
  • koncepční vedení a rozvoj oblasti řídicích systémů

Požadovaná kvalifikace a zkušenosti:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (obor elektronika, měřicí technika, řídicí technika, elektrické pohony)
  • znalost návrhu digitálních systémů (mikroprocesory, programovatelné obvody)
  • znalost komunikačních protokolů
  • znalost návrhových systémů DPS
  • orientace v moderních elektronických součástkách a v možnostech výrobních technologií
  • koncepční myšlení a systémový přístup

Výhodou:

  • znalost problematiky EMC
  • zkušenost s návrhem řídicích obvodů výkonových měničů či obdobných elektrických zařízení
  • znalost výkonové elektroniky a spínaných zdrojů
  • znalost návrhového systému desek plošných spojů- PADS
  • znalost programování HW (programovatelné obvody FPGA, mikroprocesory)
  • znalost AJ, případně NJ
  • orientace v příslušných normativních předpisech
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • uplatnění v zavedené společnosti zabývající se vývojem elektronických systémů pro pohony, trakci a výkonovou elektroniku
  • práci s moderními technologiemi
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na výuku AJ v rámci vzdělávacího systému společnosti
  • týden dovolená navíc
  • další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště
Praha

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Vysokoškolské/ universitní

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.