Nabízené pozice

Hledáte spolehlivého a zodpovědného zaměstnavatele, který Vám za vaši pracovní iniciativu nabídne více než jenom plat? Firma Hanon Systems Autopal je na pracovním trhu již mnoho desítek let (dříve jen Autopal) a její zaměstnanci jsou velmi spokojení.

Výrobní technolog zpět
Výroba a průmysl

Požadavky:

  • Úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru strojírenství
  • Plánovací a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
  • Schopnost týmové spolupráce i samostatnosti v řešení úkolů
  • Komunikativní znalost anglického / německého jazyka
  • Práce ve směnném provozu

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za stav a distribuci technologické dokumentace na výrobních pracovištích
  • Navrhuje úpravy technologické dokumentace s ohledem na zlepšení kvality výrobků a ergonomie
  • Zpracovává sledování opakujících se závad a navrhuje jejich řešení
  • Spolurozhoduje o použití vadných výrobků a způsobu jejich opravy včetně operativního stanovení výrobního postupu pro danou opravu, případně vystavuje odchylky přechodného rázu
  • Zpracovává návrhy změn přechodného a trvalého rázu
  • Ddohlíží na správné používání a funkci měřidel a přípravků
  • Řeší vzniklé technické problémy ve výrobě a kontroluje dodržování technologických postupů

Firma nabízí:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Možnost odborného a karierního růstu

Místo pracoviště
Zlínský kraj
Uherské Hradiště

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.