Nabízené pozice

 Pro mého klienta, společnost zabývající se vývojem a implementací vlastních personálních a mzdových systémů, hledám nového kolegu na pozici:

Konzultant IS zpět
IT / Konzultace, analýzy a projektové řízení

Co budete dělat:

  • Poskytovat presales support obchodnímu oddělení
  • Budete analyzovat požadavky klientů a navrhovat změny systému
  • Podílet se na implementaci řešení včetně převodu dat
  • Ve spolupráci s analytikem navrhovat a organizovat testování na straně klienta
  • Školit budoucí uživatele
  • Vytvářet dokumentaci

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 1+ let praxe na obdobné pozici, i při studiu
  • Zkušenost s konfigurací a správou IS
  • Znalost MS SQL (dotazy, triggery, importy dat, reporty)
  • Znalost a schopnost práce v .NET
  • Zájem o vývoj IS
  • Ochota cestovat
  • Vítáme znalost angličtiny – možnost spolupráce s anglicky mluvícími klienty
  • Kreativní přístup, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

  • Práci ve zdravé společnosti s dobrým jménem
  • Možnost růst jak technicky tak kariérně
  • Práci na zajímavých projektech i v zahraničí
  • Zaškolení na pozici
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Praha/Hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště
Praha

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.