Nabízené pozice

Pro českou společnost s dlouholetými zkušenostmi s projektováním, realizacemi a zejména provozováním technických zařízení budov hledáme osobnost s prokazatelnou zkušeností s realizacemi zakázek. Pokud vás baví technologie, máte chuť do nové výzvy, pak pozice Projektového manažera je to pravé pro vás.

PROJEKTOVÝ MANAŽER zpět
Technika, elektrotechnika a vývoj

Pracovní náplň:

• řízení a koordinace týmů lidí na slaboproudých elektroinstalačních zakázkách v oboru měření a regulace a slaboproudých systémů
• řízení a koordinace týmů lidí při realizaci technologických celků budov – VZT jednotek, kotelen, VS, výtahů, chladících systémů, drobných stavebních prací
• realizace dle projektové dokumentace
• účast na kontrolních dnech, kontrola prováděných prací, vytváření zápisů z jednání
• realizace u významných zákazníků v regionu
• úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti
• návrhy úpravy a rozšíření dodávaných systémů

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• zajímavé finanční ohodnocení
• flexibilní pracovní dobu
• prostor pro seberealizaci
• vzdělávání – angličtina, odborné semináře
• benefity–dle interní směrnice
• 5 týdnů dovolené

Co požadujeme?

• elektrotechnické vzdělání, osvědčení § 6 vyhlášky 50/1978 Sb.
• přehled a znalost řídících technologií MaR výhodou
• znalost technologií budov, kotelny, VZT, chladící stroje, tepelná čerpadla výhodou
• aktivní spolupráci se stavebním dodavatelem při realizaci
• znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost
• zkušenost s vedením lidí
• organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Lokalita: Brno

Místo pracoviště
Brno-město

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.