Nabízené pozice

Příležitost pro osobnost se zkušenostmi s řízením klíčových zákazníků na moderním trhu v oblasti potravinářství. Umíte vyjednávat, argumentovat a máte chuť posouvat jak sám/sama sebe dopředu, tak firmu? Znáte situaci na moderním trhu v ČR a víte, jak to chodí? Pak tato pozice je přímo pro vás:

KEY ACCOUNT MANAGER pro moderní trh zpět
Prodej a obchod

NÁPLŇ PRÁCE:

• Odpovědnost za řízení spolupráce a rozvoje klientů tradičního trhu v ČR
• Stanovování cenové politiky v souladu s obchodní strategií společnosti a s plánovaným obratem a rozpočtem
• Příprava, implementace a vyhodnocování plánu prodeje a včetně promočních aktivit
• Řízení klíčových ukazatelů u svěřených zákazníků (obrat, objem, profit)
• Zodpovědnost za pohledávky u svěřených zákazníků
• Monitoring konkurence, trhu a realizace akčních kroků
• Vyjednávání obchodních podmínek, schvalování faktur za dané zákazníky
• Tvorba vhodného portfolia výrobků pro jednotlivé odběratele
• Zodpovědnost za interní komunikaci - plán prodeje, logistika, marketing, reklamace, kvalita, finance

POŽADAVKY NA KANDIDÁTA:

• praxe min. 3 roky na obdobné pozici – moderní trh výhodou
• samostatnost
• schopnost vést obchodní jednání
• spolehlivost, zodpovědnost
• časová flexibilita
• práce s MS Office Excel
• průkaz pro práci v potravinářství
• řidičský průkaz B

NABÍZÍME:

• Zázemí silné a stabilní společnosti
• Široké možnosti osobnostního a profesního rozvoje
• Služební auto i pro soukromé účely

Místo pracoviště
Praha

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.