Nabízené pozice

Pro našeho významného klienta z oblasti FMCG, hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Specialista se znalostí PLC a MES zpět
FMCG, Výroba a průmysl

Náplň práce:
- Každodenní provoz a údržba
- Udržování instalovaných MES aplikací, tzn. musí plně rozumět, jak jsou aplikace navrženy
- Podpora uživatelům, v případech kdy mají problémy s používáním aplikací
- Diagnostika problémů a řešení potíží
- Modifikace aplikací, v případě fyzických změn provedených na výrobních linkách/zařízeních
- Zprostředkování požadavků a služeb jakožto hlavní kontaktní osoba mezi dodavatelem/-li softwaru nebo službou integrátora, kteří poskytují dodatečnou podporu
- Udržování MES systémů v neustálém provozním režimu (kontroly stavu systémů, zálohování)
- Ověřování změn v testovacím prostředí před použitím změny v produkčním prostředí
- Kontaktní osoba na závodě pro dodavatelepro řešeníproblémů nebo požadavků na změny v konfiguraci
- Implementace MES aplikací na vysoké úrovni kvality s ohledem na jejich vysokou úroveň údržby

Požadavky:

- Přijmeme i ABSOLVENTA či TRAINEE s povědomím o MES a velkou chutí projít nákladným a náročným školením, který je však komunikačně zdatný a má AJ na úrovni min. B2
- Znalosti v IT, automatizaci nebo výrobním IT nebo jejich ekvivalent
- Znalost Wonderware Systém platformy (Archestra min v3.5) a Intouchforsystemplatform (min v10) na úrovni vytváření změny v HMI s pomocí platformy, komunikační servery/DAS = zkušenosti z realizovaného SCADA projektu
- Znalost Wonderware Performance and Operations (min v3.5), zkušenosti z MES projektu
- Znalost WonderwareHistorian&Wonderwareinformation server, zkušenosti z MES projektu
- Znalost SQL serveru 2005 a Windows 2003 na úrovni administrace – SQL server 2005 a vyšší, Windows Server 2008
- Znalost .NET a C# základní znalosti
- Znalost databázových systémů
- Znalost sběru dat v reálném čase
- Komunikativní znalost AJ
- Schopnost analýzy, plánování a řízení lokálních projektů ve spolupráci s PLC/SCADA inženýrem
- Znalost FAS – síťová technologie, Ethernet, směrování, správa klientů – Windows, atd. VÝHODOU

Termín nástupu: možný ihned

Místo pracoviště
Olomouc

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Sleva na firemní produkty

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.