Nabízené pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Manažer logistiky zpět
Logistika a doprava

Náplň práce:
- vedení útvaru logistiky
- zajištění informací od dodavatelů, účast na jednáních s dodavateli a zákazníky
- koordinace nákupu, odbytu, expedice a skladování závodu
- kontrola faktur, objednávek, stavu zásob a dodávek
- sestavování požadavků oddělení nákupu
- řízení činnosti celého útvaru v oblasti zpracování a přenosu dat do systému SAP
- zajištění nových projektů po logistické stránce

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- prokazatelné zkušenosti s logistikou v automotive
- znalost Aj i Nj na pokročilé úrovni (hlavní zákazníci v Německu)
- dobrá znalost MS Office a SAPu
- zkušenosti s vedením týmu lidí
- flexibilita, odolnost vůči stresu a ochota cestovat

Společnost nabízí:
- uplatnění vašich zkušeností z oblasti logistiky, řízení projektů
- práce v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím
- prostor pro váš další odborný a osobnostní růst
- za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (13-tý a 14-tý plat, projektové odměny, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, závodní stravování apod.)
- podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště: Nymburk

Místo pracoviště
Středočeský kraj
Nymburk

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.