Nabízené pozice

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v oblasti disků a digitálních služeb, hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Řízení zásob a plánování produkce zpět
Logistika a doprava

Náplň práce:
- Zajištění správného stavu zásob, inventurního stavu zásob a míry naplněnosti skladů
- Technické a organizační vedení týmu (směny)
- Udržování dobrých mezipracovních vztahů v týmu, stejně jako v celé společnosti
- V případě potřeby - podílení se na provozním procesu
- Příprava zakázek pro vedoucí směny

Požadavky:
- Dobrou znalost anglického jazyka
- Schopnost efektivního stanovování priorit v rámci stanovených úkolů
- Orientaci na cíl
- Schopnost zřetelné ústní i písemné komunikace, asertivní osobnost
- Velmi dobré organizační schopnosti
- Pokročilou schopnost práce na PC
- Schopnost konstruktivní práce pod tlakem a stresem

Společnost nabízí:
- Práci v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou (core-time od 9 do 15:30)
- Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
- Dotované stravování
- Roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dovolenou navíc
- Zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile
- Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
- Možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce)
- Vstupenky na fotbal, abonentky do divadel
- Benefitní program Benefit plus

Možnost nástupu ihned.

Lokalita pracoviště: Plzeň - jih

Místo pracoviště
Plzeň-jih

Typ pracovního vztahu
Hlavní pracovní poměr

Min. požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

Spojte se s námi

Napište nám

Pokud jste spokojeni se službami, které nabízí naše firma, napište nám Vaše reakce.

BD Funky

Vyzkoušejte ďábelskou variantu BD Funky.

Partnerství

Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jsme partnerem Filozofické Fakulty Univerzity Karlovy v Praze.